Podsumowanie roku 2016

Najważniejsze osiągnięcia:

 • założenie bloga Motivation Day

W lipcu 2016 roku postanowiłyśmy otworzyć bloga z myślą o kobietach. Uprzedzając komentarze Panów. Nie, nie jesteśmy feministkami. Po prostu chcemy dodać kobietom odwagi do działania, promować ich pomysły/biznesy i dawać dużą nutę inspiracji, ponieważ wiemy, że one, jak nikt inny bardzo tego potrzebują ;).

 • podzielenie się naszą historią

Nasza historia jest krótka, bo znamy się niecały rok. W przeciągu tego czasu szybko znalazłyśmy nić porozumienia i wspólnymi siłami same odważyłyśmy się zrobić coś z myślą o sobie samych i innych.

 • publikacja 6 inspirujących historii kobiet

Różne kobiety, różne obszary tematyczne, różne historie i ogromna dawka inspiracji dla nas samych i innych! Najważniejszy cel został zrealizowany…teraz pora na kolejne dawki motywacji!

2016-md

 • pojawienie się na portalach społecznościowych (Facebook i Instagram)

W dzisiejszych czasach działanie w social media to podstawa! Daleko nam  jeszcze do perfekcji w tych dziedzinach, ale każdego dnia się rozwijamy 🙂

Nasz rozwój:

 • zawarcie nowych, wyjątkowych znajomości

Dzięki prowadzeniu bloga poznałyśmy wiele wspaniałych osób, które motywowały nas do dalszego działania, dawały wskazówki o prowadzeniu bloga i dzieliły się swoimi wyjątkowymi historiami.

podsumowanie1
Na zdjęciach: rozmowa skype z Martyną Jakóbczyk (Polska-Tajlandia), spotkanie z Atką Kruszyńską z Yellow Monday, spotkanie z Alicją Zielińską z Zakochana w sztuce.

 • zorganizowanie 2 warsztatów z pomocą Alicja Zielińska – Zakochana w sztuce

Obydwa warsztaty były tematyczne i dotyczyły tworzenia własnych wyjątkowych cotton balls! Zabawa była niesamowita, a efekty pracy zachwycające ;).

 • kulinarne eksperymenty z przepisami ultrabiegaczki Martyny Jakóbczyk

Jako, że czasem lubimy poeksperymentować, warto było wykorzystać do tego przepisy naszej pierwszej bohaterki i dodać do nich coś od siebie! W końcu każdego stać na odrobinę kreatywności ;P

 • pierwsza własnoręcznie wykonana biżuteria szydełkowa

Jeden warsztat na Festiwalu PROGRESSteron, powrót do znanego od lat szydełka, odrobina chęci i powstała własnoręcznie przygotowana biżuteria szydełkowa, którą można obdarować swoich najbliższych i samą siebie!

 • uczestnictwo jako wolontariuszki na Festiwalu Rozwoju Osobistego PROGRESSteron w Poznaniu

Jesienią tego roku odbyła się kolejna 34. edycja Festiwalu, na której  dostępnych było ponad 40 zajęć o bardzo różnorodnej tematyce. Niewątpliwie każda kobieta mogła znaleźć tam coś dla siebie, dlatego już teraz zapraszamy Was na kolejne edycje ;). Naprawdę warto! Niesamowita atmosfera, ogromna dawka inspiracji i siła kobiet w jednym!

 • udział w licznych wydarzeniach i warsztatach (Latające Kręgi, Absolvent Talent Days, TEDWomen, BLOGtej)

podsumowanie-2Na zdjęciach: spotkanie Latające Kręgi Poznań (zdjęcie Agnieszka Werecha, Ti Amo Foto: https://www.facebook.com/TiAmoFoto/) , wykład motywacyjny Łukasza Jakóbiaka podczas Absolvent Talent Days, Festiwal Progressteron, warsztaty cotton balls

Statystyki:

 •  400 polubień na Facebooku

Niejeden powiedziałby, że nie ma się czym chwalić, ale dla nas to dobry start i liczymy, że w najbliższym czasie lajków nam znacznie przybędzie!
P.s. Zapraszajcie swoich znajomych do polubienia i dajcie nam więcej powodów do radości :P!

 • najwięcej polubień przy poście o udziale w charytatywnym biegu Mikołajkowym

3 grudnia 2016 roku dookoła jeziora Strzeszyńskiego odbył się charytatywny bieg Mikołajkowy. Dzięki temu wydarzeniu zebranych zostało 15 tysięcy złotych, które pozwolą na remont 3 świetlic w Domu Dziecka w Wągrowcu.

 • największa liczba komentarzy na blogu przy historii o interaktywnej Oli Gościniak

Historia Oli wzbudziła szerokie zainteresowanie wśród naszych czytelników. Po pierwsze należy do nielicznej grupy kobiet zajmującej się sprawami technicznymi i jest ekspertem w tej dziedzinie. A poza tym jest przecudowną osobą, która sama nieustannie wychodzi ze swojej bezpiecznej skorupy i stawia kolejne kroki naprzód!

 •  zdecydowaną część naszych fanów stanowią kobiety  – 81% 🙂

 podsumowanie-3
Na zdjęciach:  Festiwal Progressteron, szydełkowe dzieła Darii, winobranie w Zielonej Górze, bieg Mikołajkowy, torcik Bounty według przepisu Martyny Jakóbczyk, aerial hoop u Luizy w Trap Zone

Już niebawem poznacie nasze plany na 2017 rok. Do zobaczenia wkrótce 😉

Reklamy

2 thoughts on “Podsumowanie roku 2016

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s